Site icon Arel Plus

Osaleme Tartu Ehitus ja Sisustus messil 2022

Meie tegemisi ja tooteid on võimalik näha lähemalt Tartu Ehitus ja Sisustus messil 2022.

Messil Ehitus ja Sisustus on ehituse ja sisustuse valdkonnad korraga esindatud, et pakkuda külastajatele terviklikumat ja põnevamat ülevaadet sektori arengutest. Mess on temaatiliselt väga lai ning pakub uudistamist spetsialistidele ja tavakülastajatele. Messil on esindatud ka kõik see, mis üldehituse ja kodusisustuse vahele mahub ehk saunad, aiamajad, kasvuhooned ja muu taoline.

Tartu Näituste korraldatavate ehitusmesside traditsioon ulatub tagasi 1995. aastasse. 25 aastaga on mess nii sisult kui vormilt kasvanud, viimased kuus aastat on ehitusteemade kõrval laialt esindatud ka sisustusvaldkonna väljapanekud. 2022. aastal toimub mess 28. korda ja toob taas kokku oma valdkonna parimad ettevõtted, mis loob head võimalused sõlmida uusi kontakte ja ärisidemeid.

Messi lahtiolekuajad
REEDEL, 14. oktoobril kell 11:00-18:00
LAUPÄEVAL, 15. oktoobril kell 10:00-18:00
PÜHAPÄEVAL, 16. oktoobril kell 10:00-16:00

Messi teemad: ehitustööd, ehitusaterjalid, elektriseadmed, veevarustus ja kanalisatsioon, ventilatsioonisüsteemid, turvasüsteemid, kinnisvaraarendused, ehitusseadmed, maastikukujundus, finantstooted, tööriistad, garaažiseadmed, keevitusseadmed, metallitööpingid, mõõteseadmed, mööbel ja köögid, vannitoad ja saunad, sisekujundus-, disaini- ja kunstitooted.

Täispilet 8€, sooduspilet 5€. Parkimine messikeskuse parklates on külastajatele tasuta.

Korraldaja info

AS Tartu Näitused
+372 7422547
anders@tartunaitused.ee
www.tartunaitused.ee

Exit mobile version