Munasaun

Munasaun on meie kõige populaarsem saunamudel. Selle leili kvaliteeti ja omapärast disaini kiidavad kliendid nii Eestist kui välismaalt.

Munasauna saladus peitub leili liikumises. See tõuseb kerise kohalt otse üles, tuleb mööda kaarjat lage alla ja langeb sulle peale nagu pehme tekk.

Munakujuline saun muudab aia õdusamaks ja pakub sulle sellist saunaelamust, mida sa mujalt ei saa.

Mida sa, hing, veel ihata oskad!

Ovaalsaun “Ants”

Ovaalsaun “Ants” on suurepärane saun igasse koduaeda. Seda on saadaval mitmes eri suuruses, igaüks leiab endale sobiva.

Ja “Antsu” leil! Kaarjas lagi tagab, et see jaotub ruumis ühtlaselt ja ümbritseb sind pealaest jalatallani just sellise tugevusega nagu sulle sobib.

Torusaun Grettel

Torusaun “Grettel” sobib iga koduaia ehteks. See hubane torusaun pakub sulle leilielamust, millesarnast pole sa varem kogenud.

Asi on leilis, mis jaotub nurkadeta ruumis ühtlaselt ja mässib sind mõnusalt endasse. Oma leili saavad nii kõvema kui pehmema kuumuse sõbrad.

Kümblustünnid ja muud erilahendused

Soovid oma sauna kõrvale kümblustünni või ülistiilset „Vutimuna“ välikäimlat? Vajad koju või suvilasse lisaööbimiskohaks armsat kämpingut või suuremat freesprussist aiamaja?

Meie tootevalikus leiduvad nii kümblustünn, välikäimla kui ka kämpingumaja. Suuremaid aiamaju ehitame tellimuse alusel erilahendusena.

Me oleme mõelnud kõigele, et muuta oma koduaed või suvilahoov tõeliseks puhkekeskuseks. Telli valmistoode või erilahendus juba täna!

cover-background

Võtke meiega ühendust või küsige personaalset pakkumist Arel PLUS saunale!

    Ardi Kaljusaar

    Juhatuse liige: müük, finants