Munasaun

Munasaun on meie kõige populaarsem saunamudel, mida kiidavad kliendid nii Eestist kui välismaalt. Nad ütlevad, et see annab koduaiale juurde selle miski, mida seal varem ei olnud. Munakujuline saun muudab aia õdusamaks ja pakub sulle sellist saunaelamust, mida sa mujalt ei saa.
Asi on erilises leili liikumises. See tõuseb kerise kohalt otse üles, tuleb mööda kaarjat lage alla ja langeb sulle peale nagu pehme tekk. Mida sa, hing, veel ihata oskad!

Ovaalsaun “Ants”

Ovaalsaun “Ants” on suurepärane saun igasse koduaeda. Seda on saadaval mitmes eri suuruses, igaüks leiab endale sobiva. Ja “Antsu” leil! See jaotub ruumis ühtlaselt ja ümbritseb sind pealaest jalatallani just sellise tugevusega nagu sulle sobib.

Torusaun Grettel

Torusaun “Grettel” on iga koduaia ehteks. See lisab aiale hubasust ja pakub sulle saunaelamust, mille sarnast sa varem pole kogenud. Asi on leilis, mis jaotub nurkadeta ruumis ühtlaselt ja mässib sind mõnusalt endasse. Oma leili saavad nii kõvema kui pehmema kuumuse sõbrad.

Muud tooted ja erilahendused

Soovid oma sauna kõrvale kümblustünni või ülistiilset kõigi lemmikut „Vutimuna“ välikäimlat? Soovid pakkuda kodus või suvilas lisamajutust armsa kämpingu või suurema freespruss-maja näol? Meie Arel Plusis oleme mõelnud kõigele, et muuta sinu koduaed või suvila tõeliseks lõõgastus ja puhkekeskuseks. Siit lehelt leiad kõik selle mis meie standard saunamudelite kõrval on natukene varju jäänud, aga nüüd on need lahedad tooted kenasti Sinu jaoks välja toodud. Vaata ja lase oma fantaasial lennata.

cover-background

Võtke meiega ühendust või küsige personaalset pakkumist Arel PLUS saunale!

    Ardi Kaljusaar

    Juhatuse liige: müük, finants