Site icon Arel Plus

Küsimused ja vastused

Miks termotöödeldud kuusk on parim sauna materjal?

 • Ilmastikukindel

  Termotöödeldud kuusk peab vastu väga erinevatele ja muutlikele ilmastikutingimustele.

 • Juhib vähem soojust

  See materjal ei lähe päikese käes kuumaks ja hoiab saunasoojust.

 • Kaalub vähem

  Termotöödeldud puit on töötlemata puidust palju kergem, kuna kuumtöötlemine eraldas puidust vaigu ja niiskuse.

 • Keskkonnasõbralik

  Termotöötlus on täiesti kemikaalivaba.

 • Stabiilne ja vastupidav

  Termotöötlus parandab puidu pehkimis- ja ilmastikukindlust ja vähendab ka puidu niiskuspaisumist.

Miks valida just Arel Plusi saun?

Sest meie väärtus on kõrge kvaliteet

Kasutame oma saunade otsaseintes 40 mm paksust termotöödeldud kuuske. Saunade seinad on punnlauast, mille ühendused on tihendatud ilmastikukindla silikooniga. See annab saunale suurepärase soojapidavuse ja võimaluse nautida ühtemoodi head sauna aastaringselt. 

Oleme oma saunu põhjalikult testinud karmidele ookeanituultele avatud Taani rannikul, kus elab suur osa meie saunade välismaistest ostjatest. Nende tagasiside abil oleme teinud saunu veelgi tuule- ja veekindlamaks. 

Sest me arvestame sinu soovidega

Meie jaoks on oluline, et sa saaksid endale just sellise aiasauna, nagu sulle meeldib. Kui soovid näiteks suuremaid aknaid või lahmakat terrassi, siis kõike saab. Anna meile lihtsalt oma soovidest teada. 

Meie saunad näevad stiilsed välja

Meie saunade kaunis disain saab ikka ja jälle klientide käest kiita. Omanäoline ovaalsaun “Munasaun” või torusaunad “Grettel” ja “Ants” sobivad kaunistama iga aeda. Kõigil meie saunadel on oma võlu, vali oma lemmik välja siit.


Meie saunad on kohe kasutamiseks valmis

Meie saunaga saad kaasa kõik, mida ühe korraliku sauna jaoks vaja läheb

Saunakomplekti kuuluvad: saunamaja, lava, ahjukomplekt (ahi koos kerisekividega, korsten, veepaak), elektrivalmidus, valgustid lavaruumis ja puhkeruumides (soovi korral ka terrassil) ning põrandarestid.

Ainult saunaviha järgi pead ise metsa või poodi  minema.

Meie saunu saab kasutada aasta läbi

Kõik meie saunad on valmistatud 40mm termokuusest ja seinalaudade ühendused on tihendatud ilmastikukindlate tihendusvahenditega. Termokuuse omadused ja korralikult tihendatud seinad tagavad, et saunamõnu ei sõltu aastaajast.

Meie saunu on lihtne paigaldada

Vundamendi pärast pole sul vaja muretseda. Meie saunad ei vaja vundamenti, piisab ettevalmistatud pinnasest. Saadame sulle varakult sauna põrandaplaani, et saaksid saunaaluse ette valmistada. Kui vajad abi aluse ehitamisel, anname sulle meeleldi nõu.


Me oleme alati valmis erilahendusteks

Kui sa ei leidnud meie toodete seast endale ideaalset sauna või kämpingut, siis võta ühendust, räägi meile oma erisoovidest ja me ehitame sulle su unistuste sauna, kämpingu, kümblustünni või välikäimla.

Meie saunad ei vaja ehitusluba

Arel Plusi saunad ei vaja ehitusluba. Kõik, mida sul vaja läheb, on natuke ruumi aianurgas ja soov oma sauna järgi. 

Sauna küsimused ja vastused

Jah, saun tuleb kohale ühes tükis ja on kohe valmis kasutamiseks. Kohapeal tuleb paika panna vaid viimane korstnamoodul koos korstnatihendiga ja kerisekivid.

Jah, sauna saab kasutada aastaringselt. Kuna saunamaja on valmistatud 40 mm paksusest termoprussist, peab see korralikult sooja. Kuumaks köetud ja kergelt aurav Munasaun on lumises koduaias väga hubane vaatepilt.

Kõigis meie saunades on pesemise peale mõeldud. Meie saunades pole dušši, need on traditsioonilised kausiga pesemise saunad. Põrandas on vee äravoolukohad, lisavarustusena saab tellida ka kuumaveepaagi. Kaheruumilistes saunades on pesemiskoht lavaruumis, kolmeruumilistest saunades on eraldi pesemisruum. 

Kuna kasutame termopuitu, mis „mängib“ võrreldes tavalise kuusega oluliselt vähem, siis ei pea sauna vitsasid reeglina üldse puutuma.

Sauna õhuvahetuse tagavad erinevad õhuvõtuavad.

Tarneaeg jääb olenevalt hooajast nelja kuni kaheksa nädala vahele.

Jah, erilahendused on alati võimalikud. Kui soovid näiteks suuremaid aknaid, suuremat terrassi või muud asja teistmoodi, siis pead sa selle saama. Anna oma soovidest meile teada kõrvaloleva vormi kaudu, leiame neile lahendused.

Kui sind hakkas mõni meie saunadest huvitama või sul on täpsustavaid küsimusi, võta julgesti ühendust!
Telefonile vastame kohe, e-kirjale hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Exit mobile version