Küsimused ja vastused

Miks termotöödeldud kuusk on parim sauna materjal?

 • Ilmastikukindel

  Termotöödeldud kuusk peab vastu väga erinevates ja muutlikes ilmastikutingimustes.

 • Juhib vähem soojust

  See materjal ei lähe päikese käes nii kuumaks ja hoiab paremini saunasoojust.

 • Kaalub vähem

  Termotöödeldud puit on töötlemata puidust palju kergem, kuna kuumtöötlemisega on puidust eraldatud vaik ja niiskus.

 • Keskkonnasõbralik

  Termotöötlus on täiesti kemikaalivaba.

 • Stabiilne ja vastupidav

  Termotöötlus parandab puidu pehkimis- ja ilmastikukindlust. Väheneb ka puidu niiskuspaisumine.

Miks just Arel Plusi saun?

Kõrgeim ehituskvaliteet 

Kasutame oma saunade otsaseintes 40 mm paksust termotöödeldud kuuske. See annab saunale suurepärase soojapidavuse ja võimaluse sauna aastaringselt kasutada. 

Oleme oma saunasid põhjalikult testinud karmidele ookeanituultele avatud Taani rannikul, kus elab suur osa meie saunade välismaistest ostjatest. Nende tagasiside abil oleme oma saunade tuule- ja veepidavust veelgi täiustanud – sauna seintel kasutame tapisisest tihendit, seinte ühendused on tihendaud ilmastikukindla silikooniga.

Sinu soovide järgi valminud saun

Meie jaoks on oluline, et sa saaksid endale just sellise aiasauna, mis sulle meeldib. Kui soovid näiteks suuremaid aknaid või igavest lahmakat terrassi, siis kõike saab. Anna meile lihtsalt oma soovidest teada. 

Läbimõeldud disain

Meie saunade kaunis disain saab ikka ja jälle klientide käest kiita. Omanäoline ovaalsaun “Munasaun” või torusaunad “Grettel” ja “Ants” on iga aia ehteks. Igal mudelil on oma võlu, vali oma lemmik välja siit.

Täisvarustus

Meie saunaga saad kaasa kõik, mida ühe korraliku sauna jaoks vaja läheb. Ainult saunaviha järgi pead metsa või poodi ise minema.

Saunakomplekti kuulub: saunamaja, lava, ahjukomplekt (ahi koos kerisekividega, korsten, veepaak), elektrivalmidus, valgustid lavaruumis ja puhkeruumides (soovi korral ka terrassil) ning põrandarestid.

Aastaringne kasutamine

Kõik meie saunad on valmistatud 40mm termokuusest ja ühendused on tihendatud ilmastikukindlate tihendusvahenditega. Seega on meie saunad kasutatavad aastaringselt.

Lihtne paigaldada

Vundamendi pärast pole sul vaja muretseda. Kui oleme sauna detailides kokku leppinud, saadame sulle sauna jalgade plaani. Nüüd on sul aega 4–6 nädalat, et saunale kiire ja lihtne alus valmistada. Kui sa ei tea, kuidas seda teha, siis anname sulle ka selleks soovitusi ja juhiseid. 

Personaalne lähenemine

Kui sa ei ole leidnud oma sauna, võta ühendust ja leiame lahenduse.

Ei vaja ehitusluba

Arel Plusi saunad ei vaja ehitusluba. Kõik, mida sul vaja läheb, on natuke ruumi aianurgas, ja suur soov sauna minna. 

Sauna küsimused ja vastused

Jah, saun tuleb kohale ühes tükis ja on valmis kasutamiseks. Kohapeal tuleb paika panna vaid viimane korstnamoodul koos korstnatihendiga ja kerisekivid.

Jah, sauna saab kasutada aastaringselt. Kuna saunamaja on valmistatud 40 mm paksusest termoprussist, peab see korralikult sooja. Kuumaks köetud ja kergelt aurav Munasaun on lumises koduaias väga hubane vaatepilt.

Kõigis meie saunades on pesemise peale mõeldud. Põrandas on augud vee äravooluks, korstna vahele pakume ka kuumaveepaaki.
Kaheruumilistes saunades on pesemiskoht lavaruumis, kolmeruumilistest saunades on eraldi pesemisruum. Mis puutub dušši, siis meie saunad on traditsioonilised kausiga pesemise saunad. Nii jääb sul ära külmunud torudega jändamine.

Kuna kasutame termopuitu, mis „mängib“ võrreldes tavalise kuusega oluliselt vähem, siis ei pea sauna vitsasid reeglina üldse puutuma.

Sauna õhuvahetus on tagatud erinevate õhuvõtuavadega.

Tarneaeg jääb olenevalt hooajast 4-8 nädala vahele.

Kui soovid suuremaid aknaid, suuremat terrassi vm, siis pead sa selle saama. Anna oma soovidest meile teada kõrvaloleva vormi kaudu, küll me lahenduse leiame.

Kui sind hakkas mõni meie saunadest huvitama või on sul täpsustavaid küsimusi, võta julgesti ühendust.
Telefonile vastame kohe, e-kirjale hiljemalt järgmisel tööpäeval.

cover-background

Võtke meiega ühendust või küsige personaalset pakkumist Arel PLUS saunale!

  Ardi Kaljusaar

  Juhatuse liige: müük, finants